Güçlü Kara Büyüler

Gelmiş geçmiş en güçlü büyüler kara büyülerdir. Genelde bu büyüler kişilerin sevenleri ayırmak için kullandığı büyülerdir. Kara büyüler kişinin direk bilinci ile oynar ve kişinin ruhunu emer. Bu yüzden bu büyüleri yaptırmak oldukça tehlikelidir. Kesinlikle bu tarz çok güçlü büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda tüm olumsuz özelliklerini bir kara bulut gibi kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden kara büyüler için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Güçlü kara büyüler aynı zamanda kişilerin zihinlerine hitap etmek için de kullanılmaktadır. Bu şekilde de istediğiniz kişiyi kontrol altına alarak kullanabilirsiniz. Bu yüzden kara büyüler gelmiş geçmiş en güçlü ve aynı zamanda en tehlikeli büyülerdir.

Kara Büyülerin Yapımı

Kara büyülerin yapımı için farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle bu tarz güçlü büyülerin yapımı için oldukça farklı, zor bulunan malzemeler kullanılır. Bu malzemeler domuz yağı, cenin ve ölü toprağı gibi malzemelerdir. Medyum büyünün yapılış amacına göre bu malzemelerden birini seçerek kara büyüyü yapar. Domuz yağı kullanılarak yapılan büyü genelde kişileri birbirlerinden ayırmak içindir. Bunun dışında ölü toprağı ya da cenin büyüsü kişinin kontrolünü ele geçirmek için yapılan büyüdür. Bu şekilde güçlü kara büyüler yapılır. Güçlü kara büyülerin etkileri kısa sürede görülmektedir. Kişi büyünün etkisi altına girerek istediğiniz şekilde davranmaya başlayacaktır.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süreleri

Kara büyüler ne kadar kuvvetli etkilere sahip olsa da sonsuza dek bu etkiler devam etmez. Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise artık kişi kendi normal hayatına ve davranışlarına dönerek olan biteni idrak edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat edilmeli sürekli olarak bu süre kontrol edilmelidir. Tesir süresi geçmeden önce büyünün tekrar yeniletilmesi ile büyünün kişi üzerindeki etkileri devam edecektir. Güçlü kara büyüler yeniletilmesi için kişilerin medyuma giderek aynı şekilde büyüyü tekrar ettirmeleri gerekmektedir. Büyüler bu şekilde yineletildiği sürece etkileri devamlılık kazanacağı için istediğiniz amaca kısa sürede ulaşacaksınızdır. Bu yüzden büyüler için tesir süresi çok önemlidir.

2

No Responses

Write a response