Gümüş Yüzükle Büyü Bozma

Gümüş Yüzükle Büyü Bozma

Yüzükle Büyü Bozma

Geçmişten bugüne kadar gelen bir yöntem olan büyü, genellikle kişileri birbirinden ayırmak ya da bağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Bu büyülerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır ve yapılış yöntemleri de birbirinden farklılık göstermektedir.

Gümüş Yüzük Büyü Bozma

Yapılış şekillerine göre etki etme süreleri ve kuvvetleri de farklılık göstermektedir. Büyü yapılması kolaydır fakat bozulması oldukça uğraştırıcıdır. Özellikle bazı büyülerin bozulması oldukça zahmetlidir, hatta bazı büyüleri sadece yapan kişiler bozabilmektedir. Bu yüzden büyü bozmak için de pek çok farklı yöntem kullanılmaktadır. Büyünün etkisine göre ve kişinin bünyesine göre bozmak için de farklı yöntemler tercih edilir. Bozulması zor olan büyüler için gümüş yüzükle büyü bozma yöntemi tercih edilmektedir. Gümüş yüzük ile büyü bozmak için kişilere yapılan büyünün bilinmesi gerekmektedir. Daha sonra kişilerin ya da kişinin ismi gümüş yüzük içerisine dualar okunarak yazılır. Cinler vasıtası ile kişinin korunması sağlanır ve kişi artık gümüş yüzük ile tılsımlınmış olur.

Yüzükle Büyü Nasıl Bozulur?

Gümüş yüzükle büyü bozma işlemi bir nevi büyüden korunmak için yapılan bir yöntemdir. Kişinin üzerindeki büyünün etkisi azaltılır ve kişinin rahatlaması sağlanır. Fakat kesin bir sonuç olarak çok kuvvetli büyüler de kullanıldığı için büyü bozulmayabilir. Sadece büyünün etkisini azaltmak için de tercih edilir. Kişi bu isminin yazılı olduğu büyülü gümüş yüzüğü takarak, üzerindeki büyüden kurtulmuş olacaktır ama tamamen büyü bozulmadığı için yüzüğü çıkartması ya da kaybetmesi ile birlikte tekrar büyünün etkilerini hissetmeye başlayacaktır ve büyü bozulmadığı için aynı kuvvetle tesiri devam edecektir. Bu yüzden de kişi kesinlikle yüzüğü iyi muhafaza etmek zorundadır. Olabildiğince hiç parmağından bu yüzüğü çıkartmaması gerekmektedir. Bu şekilde uzun bir süre üzerindeki büyünün etkisinden kurtulabilir, korunabilir. Gümüş yüzük ile büyü bozma işlemi bu şekildedir.

7

2 Responses

  1. güler
    Eylül 23, 2019
    • sancaktepeli
      Ekim 8, 2019

Write a response