İki Sevgiliyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

Başlığımız her ne kadar sevgili üzerine olsa da bu konumuzda evli insanlar üzerine yoğunluk vermek istiyoruz. Maalesef her evlilik istenildiği gibi yolunda gitmeyebilir. Bazı zamanlarda doğru karar almak en mantıklı süreç olacaktır. Eğer evlilik yolunda gitmiyorsa ayrılmak en doğru kararlardan birisi olabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk üç insan arasında ne yazık ilerleyemez. Evli insanların en büyük problemlerinden birisi de eşlerden birisinin sevgilisinin olmasıdır. Yani aldatma vakalarıdır. Evlilik iki insan arasında yaşanırsa daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Ancak bazı zamanlarda özellikle erkekler karılarını aldatarak kendilerine bir sevgili bulmaktadırlar. Ayırma büyüsü de erkeğin sevgilisi tarafından yapılabilmektedir. Kişinin amacı erkeğin karısı ile arasının açılması, birbirinden uzaklaşması sonucu ayrılığın olmasıdır. Eğer ayırma büyüsü yaptırır da erkeği elde ederse burada suçu olmayan evli kadının elinden maalesef bir şey gelmez.

Ayırma büyüsü bir kadının saç telinden ya da bir erkeğin herhangi bir eşyası üzerinden yapılabilmektedir. İç çamaşırı büyüsü ile ayırma söz konusu olabilir. Beyaz mum büyüsü ile evli insanlar birbirlerinden ayırılabilir.

Medyumlar kendi bildikleri yöntemler ile ayırma büyüleri yapmaktadırlar. Ancak ayırma büyüsü kara büyüdür ve insanların hür iradesini elinden alır ve kötü niyete amaç edinir. Bu sebeple ayırma büyülerini yapmak ve yaptırmak günahtır.

Ayırma büyüsü yerine ayırma vefki kullanılabilir. Evli insanların ayrılması için vefk hazırlatabilirsiniz. Ancak daha çok kocasından ayrılmak isteyen bir kadın kendi isteği ile kocasını ayırmaya ikna edebilmektedir. Bu gibi ayırma büyüsü talepleri genel olarak dışarıdan bir kişinin isteği değil de evli insanların ayrılmak için eşlerini ikna etmeleri için olmaktadır. Bir nevi kişinin kendi rızası ile ayrılması istenilmektedir.

İki sevgiliyi birbirinden ayırma büyüsü vefki 7 günde hazırlanır ve tutma olasılığı çok yüksektir. Bizler buradan büyü olarak belirtiyor olsak da aslında yapılacak olan çalışma bir büyü değildir. Bu nedenle yan etkisi ya da olumsuz negatif etkileri yoktur. Bugüne kadar birçok kişiye ayırma vefki uygulaması yaptığımız doğrudur. Genelde olumlu sonuçlar almışızdır.

No Responses

Write a response