İkna Etme Büyüsü

Bir toplum içinde alınan karar uymayan ya da bireysel olarak bir karara varılması durumunda tek taraflı olarak alınan ya da alınacak olan karara uymaya kişiler üzerine yapılan büyünün adı ikna etme büyüsü olarak bilinir. İkna edilecek kişiye zarar vermeden büyü yapılması için Vekf duaları eşliğinde bu durum yapılabilmektedir. Ancak kişinin korkması, itiraz etmesi için kişiye herhangi bir baskı olmadan, kişilik haklarına saygılı bir şekilde yapılması gerekir. Yani bir kişinin endişeleri varsa alınan karara uyma konusunda tereddütlü ise o kişiye korkularını, endişelerini ve tereddütlerini kaldıran büyü olarak bilinir. Aslında daha çok ak büyü kategorisinde değerlendirilmelidir. İkna etme konusu birçok kategoride değerlendirilebilir. Bunlar ise;

Kadını Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Aralarında bir aşk ya da sevgi olan iki sevgilinin evlenme kararı almaları ya da kadının evlilikten korkması gibi durumlarda kadını evliliğe ikna etmek için büyü yapılabilmektedir. Bu büyünün olumsuz bir yanı kesinlikle olmayıp ak büyü olarak bilinir.

Erkeği Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Sevdiğiniz bir erkek var ve ne yapsanız onu evlenmeye ikna edemediyseniz erkeği evlenmeye ikna etme büyüsü ile bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Kişi evliliğe karşı olan korku ve endişelerini yenmesi için bu büyünün oldukça büyük faydası olacaktır. Her iki taraf için de hayırlı olması ise büyünün en büyük özelliği olarak bilinir.

Bir Malın Satılmasına İka Etme Büyüsü

İlk paragrafımızda da belirttiğimiz gibi alınan bir karara ters cevap veren kişilerin ikna olması için yapılan büyüdür. Örneğin; evin satılması için eşlerden birisinin gönlü olmuyor ise ve bu evin satılarak düze çıkılacağı inancı var ise kişinin evi satması için ikna etme büyüsü tercih edilebilir.

2

No Responses

Write a response