Kahve İle Aşk Büyüsü

Kahve İle Aşk Büyüsü

Kahve ile aşk büyüsü, günümüzde daha çok popüler olan kökü geçmişe dayanmayan kahve telveleriyle yapılan bir büyü çeşididir. Büyülerin geçmişten günümüze ne kadar etkili ve tesrinin yüksek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Büyüler sadece yapım malzemeleri ve duaları değiştirilerek fakat işleyişi aynı olan büyülerdir. Yani aşk büyülerinin çok eski bir tarihi vardır. Hatta aşk büyüleri en çok yapılan büyüler olarak bilinir. Kahveli büyüler muska ya da soğuk hayvan malzemeleri üzerine yapılır. Muskalara yapılan kahve büyülerine tılsımlı sözcükler ve güçlü dualar okunduktan sonra vekf hazırlanır. Vekfin içerisinde büyü yapılacak kişinin bilgileri yazılır.

Bilgilerin doğru ve vekf lerin içinde ki duaların doğru yazılması gereklidir. Vekf hazırlaması bittikten sonra vekf Türk kahvesi telveleri okunarak eklenir ve iç içe katlanarak muska haline getirilir. Muskaların su ve yaş görmemesi gerektiği için muhakkak poşet veya jelatinle kaplanması gereklidir. Kahve ile aşk büyüsü çok hızlı tesir eden bir büyü çeşididir. En geç 14 gün içerisinde büyü etkisini gösterecektir ve büyü yapılan kişi tamamen etki altına alınarak istediğiniz her şeyi ona yaptırabilirsiniz. Büyülerin belirtilerini çok görmek mümkün değildir çünkü çok hızlı bir şekilde tesir edeceği için büyü yapılan kişi büyü yapıldığını bile anlayamadan büyünün etkisine kapılacaktır.

Kahve ile aşk büyüsü belirtileri iki farklı şekilde görülür. Bunlardan biri fiziksel ikincisi ise ruhsaldır. Bu belirtilerden bir ya da bir kaçını kendi üzerinizde görüyorsanız mutlaka acilen bir medyum ya da hocaya görünmenizi tavsiye ediyoruz. Medyumunuzun büyü bozma işlemleri ile beraber sizlerde mutlaka ibadet etmeli, bunun yanı sıra okunması gereken koruma kalkan duaları olarak bilinen nas, felak ve Ayetel Kürsi surelerini okunmanızda sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır.

3

No Responses

Write a response