Kara Büyülerden Bağlama Büyüsü

Kara büyüler en tehlikeli ve güçleri en yüksek olan büyü yöntemleridir. Bu büyülerin yapımı güçleri ile doğru orantılıdır ve çok zordur. Bu yüzden kara büyüler için mutlaka bir medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Kişiler kesinlikle kara büyüleri kendileri yapmaya kalkamamalıdırlar.  Kişiler kara büyüler gibi kuvvetli büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında bir şeyler yanlış giderse mutlaka büyüden kendileri de etkileneceklerdir. Bu yüzden medyumdan yardım alarak bu kara büyülerden bağlama büyüsü yaptırmalısınız. Bağlama büyüleri kişilerin sevdiklerine kavuşabilmek için ya da eşlerinin onlara daha da bağlı biri olması için tercih ettikleri bir büyü çeşididir.

Bağlama Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesiri

Bağlama büyüleri yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi size karşı ir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve kısa sürede sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bağlama büyüsü bir aşk büyüsüdür. Kuvvetli bir büyü olduğu için de kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanır. Bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi sürekli olarak onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır.  Bu yüzden kısa sürede sizi düşünmeye başlar. Kara büyülerden bağlama büyüsü eşiniz için yapılacaksa bu büyü sayesinde eşiniz evine ve size bağlı bir hale gelecektir. Artık size karşı daha ilgili olacak ve tekrar size aşık olacaktır.

Bağlama Büyülerinin Tesir Etme Süreleri

Bağlama büyüleri çok güçlü büyüler olsa da kişiyi etkileme süresi bittikten sonra artık bu gücün bir anlamı kalmaz. Kişi büyünün tesir süresinin bitmesi ile büyün etkisi altından kurtulacak, eski hayatına devam edecektir. Bu yüzden mutlaka bağlama büyülerinin yeniletilerek tesir sürelerinin artması sağlanmalıdır. Aksi taktir de sevdiğiniz kişi sizi terk edecektir. Kara büyülerden bağlama büyüsü gene aynı şekilde aynı medyuma gidilerek yeniletildiğinde kişi büyünün tesiri altından çıkmadan sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Bağlama büyüsü yeniletirken sadece tesir süresinin bitmemiş olmasına dikkat edilmelidir. Tesir süresi bitmeden hemen önce büyü yeniletildiğinde kişi hiçbir şekilde bu büyünün etkisi altından çıkmayacak, hiçbir şey fark etmeyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutluluğunuza devam edebilirsiniz.

4

No Responses

Write a response