Kardeşimi Karısından Ayırma Büyüsü

İki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan kara büyü uygulamalarında amaç farklılıklar gösterir. Ayırma büyüleri kara büyüler arasında en çok uygulanan büyülerdir. Birbirini seven çiftleri ayırmak için yapılabilir, evli çiftlerin ayrılması için yapılabilir, aile birliği bozulup ayrılıklar yaşansın diye yapılabilir, eşi ailesinden koparmak için yapılabilir hatta kimileri kardeşimi karısından ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyebilir.

Aile İçinde Yapılan Ayırma Büyüleri

Büyülerin hep dışardan geldiği düşünülür oysa ki insanlar genellikle en yakınları tarafından büyüye maruz bırakılır. Aile içinde yaşanan kıskançlıklar ya da anlaşmazlıklar büyü yapılmasına vesile olmaktadır. Ebeveynler çocukları onaylamadıkları ilişkiler yaşadıklarında onları sevgililerinden ya da eşlerinden ayırmak için büyü yapabilir. Ayırma büyülerinin genellikle evlilik yoluyla aileye dahil olan kişilere yapıldığı görülmektedir ve bunlardan birisi de kardeşimi karısından ayırma büyüsü olarak ortaya çıkar. İnsanların bu büyüleri yaptırmak için kendilerince haklı sebepleri olsa da bu uygulamaların kabul edilebilmesi mümkün değildir. İsteyerek yapılan evlilikleri aile bireylerinin kendi istekleri doğrultusunda sonlandırmaya çalışmalarının makul bir nedeni olamaz. Kardeşi ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler eşinin kardeşine zarar verdiğini düşünebilir fakat bu konuda bir söz haklarının olmadığı muhakkaktır.

Tüm Aileyi Etkileyebilecek Büyüler

Ayırma büyüleri kara büyüler arasında yer alır ve dolayısıyla kardeşimi karısından ayırma büyüsü bir kara büyüdür. Bu büyüler çeşitli malzemeler kullanılarak farklı yöntemlerle yapılabilse de ortak özellikleri çok güçlü büyüler olmasıdır. Aile içinde yapılan bir kara büyü uygulamasının tüm aileyi olumsuz etkilemesi söz konusu olabilir. Büyü yapılan kişi hem ruhsal hem de fiziksel olarak çok olumsuz etkilere maruz kalacaktır fakat bu büyüyü yaptıran kişinin de bu olumsuzluklardan etkilenmesi mümkündür. İnsanlar kara büyü uygulamalarından uzak kalmaları konusunda bu büyülerin tehlikeleri nedeniyle uyarılırken aile içinde bu uygulamaların yapılması çok risklidir.

3

No Responses

Write a response