Karı Koca Arasındaki Bağı Kuvvetlendirmek İçin Büyü

Büyüler insanların duygu ve düşüncelerini değiştiren bir yöntemdir. Genellikle medyumlar büyülerin yapımında üç harflileri kullanıldıkları için kişiler üç harflilerin verdikleri vesveseye göre hareket etmektedirler. Bu vesveseler sonucunda büyü kısa sürede kişiye etki eder ve sonuç almanızı sağlar. Büyü yöntemini kullanarak iki kişinin birbirine bağlanmasın ya da ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Karı koca arasındaki bağı kuvvetlendirmek için büyü yapıldığında çiftin arası bozuk ise kısa sürede düzelecektir. Eğer çift ayrılık kararı almış ise barışacak ve kısa sürede eskisinden daha mutlu olacaktır. Bu büyü bir bağlama büyüsüdür ve kara büyüler arasında yer alır. Oldukça kuvvetlidir kısa sürede de etkilerini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kısa sürede kişilere etki eder. Bağlama büyüsü yapılırken çiftin arasının daha iyi olması için yapıldığı için iki kişinin de ismi büyüde geçmek zorundadır. Büyü tamamlandıktan sonra kişiler artık eskisi gibi davranamaz hale gelecektir ve özgür iradeleri ile hareket edemeyeceklerdir. Genellikle çift üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Karı koca arasındaki bağı kuvvetlendirmek için büyü yapıldıktan sonra çiftin arası anında düzelecektir. Kişiler birbirlerini normalden daha çok sevmeye başlayacaktır ve güzel bir birliktelik yaşamaya devam edeceklerdir. Bu büyü kuvvetli bir bağlama büyüsü olduğu için kişilerin gözleri birbirlerinden başkasını görmeyecektir. Sadece birbirlerini seven bu çiftin arası çok  iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Sürer

Her büyünün belli bir tesir süresi bulunmaktadır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişiler artık eski hayatlarına ve duygu düşüncelerine geri döneceklerdir. Bu yüzden büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Tesir süresi bitmeden önce büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Karı koca arasındaki bağı kuvvetlendirmek için büyü yapıldıktan sonra bu büyünün tesir süresi bitmeden önce tekrar aynı medyuma gidilerek büyünün yeniden yapılması gerekmektedir. Büyü bu şekilde yeniletildiği sürece çiftin arası hep iyi olacaktır ve ayrılmaktan vazgeçeceklerdir. Bu şekilde çiftin sonsuza dek birlikte ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

No Responses

Write a response