Kesik Parmak Büyüsü İle Aşık Etme

Büyülerin yapılış şekilleri ve etki durumları birbirlerinden çok farklıdır. Özellikle bazı büyülerin yapılışında oldukça farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu da büyünün daha tehlikeli ve etkili olmasını sağlar. Fakat bu büyüler oldukça tehlikeli olduğu için yapılmasını asla tavsiye etmiyoruz. Genellikle bu tarz kuvvetli büyüler de kan akıtılması gerekmektedir. Bunun sebebi ise büyülerin üç harfli kabileleri kullanılarak yapılmasıdır. Üç harfliler büyüyü yapan kişiden kan akıtmasını ister. Bu kan sizin kanınızda olabilir. Bu yüzden bu tarz büyüleri yaptırmaktan uzak durmalısınız. Kesik parmak büyüsü ile aşık etme için de üç harfliler kişinin parmağını keserek kanının akmasını istemektedir. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımından uzak durmalısınız. Özellikle bu büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktir de daha büyük ve kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kesik Parmak Büyüsünün Yapılışı

Kesik parmak büyüsünde büyü yaptıracak olan kişinin yüzük parmağına bir kesik atılır ve bu parmaktan akan kan ile bir kağıt parçasına büyü yazılıya başlanır. Büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Bu kağıt parçası bir muska haline getirilir. Bu muskayı size aşık olmasını istediğiniz kişinin evinde bir yere saklanmanız gerekmektedir. Muska kişinin evinde durduğu sürece kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Bu yüzden bu muskanın mutlaka çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.  Kesik parmak büyüsü ile aşık etme için bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Muska herhangi bir şekilde açılır veya kaybolur ise kişi üzerindeki etkileri de zaman içerisinde kaybolmaya başlayacaktır.

Kesik Parmak Büyüsünün Etki Süresi

Büyülerin kişiler üzerinde belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinden kişi artık eskisi gibi davranmaya başlayacaktır. Kesik parmak büyüsünün etki süresi  diğer büyülere göre daha uzun olsa da belli bir süre sonra onunda kişi üzerindeki etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca kişi üzerindeki etkisi devam edecektir.  Kesik parmak büyüsü ile aşık etme için ekstra olarak tesir attırıcı yöntemlerde deneyebilirsiniz, ek bağlayıcı büyüler yaptırabilirsiniz.

4

No Responses

Write a response