Kilit Büyüsü Neden Yapılır

Kilit Büyüsü Neden Yapılır

Kilit büyüsü yoğun aşk ve bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Karar büyüler ailesine ait olan kilit büyüsü, sevdiğiniz insanın size aşık olması ölene kadar da sadık kalması için yapılır. Aynı zamanda sizden uzaklaşan sevdiğinize, arkadaşınıza bu büyü uygulamasını Bağlama büyüsü şeklinde de yaptırabilirsiniz. Kilit büyüsü neden yapılır, hem aşk hem bağlama büyüsü olan kilit büyüsünü, kısmet açmak içinde yaptırabilirsiniz, büyünün ana malzemesi olan asma kilidi kapatarak değil de, kilidi açarak büyü yapıldığı zaman Kısmet açma büyüsü olarak geçerli olacaktır. Kilit büyüsünün etkisi kuvvetli ve tesiri oldukça hızlıdır. Büyü yapıldıktan 1 hafta sonra tesirini göstermeye başlayacaktır. Etkili büyünün diğer bir özelliği ise kilit büyüsünün niyetleridir.

Tüm uygulamaları aynı olmasına rağmen niyetini farklı yapmanız gereklidir. niyetinizi kalben ve isteyerek yaptıktan sonra büyünüzün tutmama ihtimali gibi bir şey yoktur. İnsanlar geçmişten günümüze defalarca kez bu büyüyü uygulatmış ve genellikle başarılı sonuçlar alınmıştır. Başarılı sonuç alınmayan büyülerin yapımında eksik, hatalı veya yanlış bir söylemden kaynaklı negatif sonuçlanmıştır diyebiliriz. Kilit büyüsü neden yapılır, sevdiğinizle ayrılmış olabilirsiniz bu aile etkeni ya da 3. Kişilerden kaynaklı olabilir. Ayrılığınızın sebebi ne olursa olsun, sevdiğinizin size geri dönmesi ve eskisi gibi bağlanması için yapılır.

Bir başka yapılış nedeni ise sevdiğiniz insanla birlikte değilseniz, ilgisini çekmek her geçen gün kendinize aşık etmek için bu büyüyü yaptırabilir ve karşıdaki insanın size aşık olarak ölene kadar size sadık kalmasını sağlayabilirsiniz. Kilit büyüsü neden yapılır, kilit büyüsünün sadece aşk ve bağlama değil aynı zamanda kısmet açma büyüsü olarak ta yapılır. Asma kilit, aşk ve bağlama büyülerinde kapatılıp kilitlenir. Üzerine balmumu dökülürken, kısmet açma büyüsünde kilit açık bırakılır ve büyü uygulaması bu şekilde yapılır.

3

3 Responses

 1. feyza
  Ağustos 9, 2019
  • melek
   Ağustos 19, 2019
   • seyma
    Ağustos 21, 2019

Write a response