Kısa Sürede Tutan Aşk Büyüsü

Büyüler kara ve ak olmak üzere iki kategoride değerlendirilse de İslam dini gereğince günahtır. Günümüzde büyü çeşitlerinden en çok aşk büyüleri tercih edilmekte olup, aşk büyüleri çeşitleri ise kişilerin durumuna göre tercih edilmektedir. Aşk büyüsü belli başlı amaçlara göre yapılmakta olup, genel olarak aşk büyülerinde amaç kişiyi kendine bağlamak ve kendisine aşık olmasını sağlamaktır. Aşk büyüleri her zaman etkili büyüleri kapsa da genel olarak aşk büyüleri kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni ise bazen evli olan kişiler de aşk büyüsüne maruz kaldığı için yuva yıkan büyü olarak da isimlendirilmektedir. Bu insanın kaderini etki ettiği gibi bazı zamanlarda aşk büyüsüne maruz kalan kişi çocuklarını bile terk ederek büyünün etkisi ile o kişiye gider.

Aşk Büyüsü Etki Süresi

Aşk büyüleri yapılış şekillerine göre etki süresi değişmektedir. Kimi büyü 3 günde yapılırken, kimi büyü 1 haftada yapılabilir. Bunun için aşk büyüsü sırasında tercih edilen ve önerilen büyü hangisi ise bunun etkisi büyü bitince tamamen etki etmeye başlar. Bu durum yapan kişi tarafından sizlere bilgisi verilmelidir. Günümüzde geçmişten gelen pek çok aşk büyüsü kullanılmakta olup, bu büyüler medyumlar ve hocalar tarafından uygulanmaktadır. Genellikle medyum ve hocalar aşk büyüleri çeşitlerini kişinin durumuna yani mevcut olan sorununa ilişkin karar vererek onun için en etkili olanı seçer ve uygular.

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Her kim aşk büyüsüne maruz kaldığını anlar ya da başkası tarafından anlaşılır ise büyü bozma gündeme gelmektedir. Aşk büyüsü her büyüde olduğu gibi bozulabilir. Her büyünün ayrı bozulma şekli olduğu için aşk büyüsü de hangi çeşitti uygulanmış ise ona göre bozulma şekilleri vardır. Aşk büyülerinde bozulma süreleri de tamamen bozan kişi ve uygulanan büyü çeşittine göre değişkenlik göstermektedir. Aşk büyüsüne maruz kalan kişi genellikle büyü etkisi altında olduğuna inanmaz ve inkar gelir. Ancak başka kişiler tarafından büyü etkisi olduğu anlaşılır ise bu duruma çözüm gelebilir.

2

No Responses

Write a response