Kişiye Sözünü Dinlettirmek İçin Büyü

Büyü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında çok büyük bir değişim olur. Kişi büyünün etkisi altına girdiği için artık davranışları da büyü nasıl isterse öyle olacaktır. Bu değişiklik kişinin çevresi tarafından da hemen fark edilecektir. Büyü kişinin kendi iradesi dışında hareket etmesine sebep olur. Bu yüzden kişi artık yaptığı hareketlerin farkında bile olmayacaktır. Kişiye sözünü dinlettirmek için büyü yapıldıktan sonra artık kişi sizin istediğiniz gibi davranmaya başlayacak ve sizin sözünüzden dışarı çıkmayacaktır. Kişi artık büyünün aksi bir davranış sergileyemez duruma gelir. Büyü kişinin üzerinde etkisini sürdürmeye devam ettiği sürece kişi sizin sözünüzün dışına çıkmadan hareket edecektir.

Söz Dinlettirmek İçin Yapılan Büyünün Etkileri Nelerdir

Bu söz dinlettirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi siz nasıl isterseniz öyle davranmaya başlayacaktır. Büyü yapılırken kişinin saçı ya da tırnağı kullanılır. Büyü direk kişi üzerine yapıldığı için oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kıs sürede kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde tesir etmeye başlayan büyü tesir süresi boyunca kişinin sizin sözünüzde kalmasını sağlar. Kişiye ne isterseniz yaptırabilirsiniz. Kişini size aşık olmasını istiyorsanız kısa sürede size aşık olacaktır. Ya da kişinin daha pozitif bir insan olmasını istiyorsanız kişi büyünün etkisi ile artık daha olumlu hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyü ile istediğiniz kişinin istediğiniz gibi davranmasını sağlayacaksınız. Kişiye sözünü dinlettirmek için büyü yapıldığı sürece kişi sizin etkiniz altında kalacaktır.

Söz Dinlettirme Büyüsü Kişiyi Ne Kadar Süre ile Tesiri Altına Alır

Söz dinlettirme büyüsünün de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi boyunca kişi büyünün etkisi altında kalacağı için sizin sözünüzün dışına çıkmayacaktır. Söz dinlettirme büyüsünün tesiri geçmeye başladığında kişi artık eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden bu büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce tekrar yapılması gerekmektedir. Kişiye sözünü dinlettirmek için büyü yapıldığında kişi kendi iradesi dışında hareket etse de büyünün tesiri bitince eski davranışları ile hayatına devam edecektir. Kişinin hep sizin sözünüzde olmasını istiyorsanız mutlaka büyüyü tekrar yaptırarak büyünün devamlılığını sağlamlasınız.

1

No Responses

Write a response