Kolay Yapılan Büyüler

Büyülere karşı duyulan merakın çok yoğun olduğu görülmektedir. İnsanların çoğu doğal yollardan halledemedikleri sorunları için büyü yaptırmaktan çekinmemektedir. Bazı insanların ise medyumlardan yardım almak yerine kendilerinin uygulayabilecekleri kolay yapılan büyüler arayışında oldukları bilinmektedir.

İnsanların Kendilerinin Yapabileceği Büyüler

İnternet üzerinden pek çok büyü tarifi ile karşılaşmak mümkündür. Bu tarifler arasında hem ak büyü uygulamaları hem de kolay büyü uygulamaları bulunmaktadır. Yine bu tariflerin kolay yapılan büyüler olduğu ve kişilerin kendilerinin de yapabileceği söylenir. Büyülerle ilgilenen medyumların hiçbiri tam bir büyü tarifi vermez mutlaka belli noktalarını eksik bırakır. Bunun nedeni insanların bu tehlikeli uygulamaları kendi başlarına yapmasını engellemektir. Büyü çalışmaları esnasında ortaya çıkan güçlü enerjilerin, bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yönlendirilebilmesi mümkün değildir. Yönlendirmeyi başaramadıkları için ciddi sorunlarla karşılaşan ve hayatları kabusa dönen insanlar vardır.

Yaygın Kullanılan Büyüler

Özellikle Anadolu’da büyü çalışmalarının çok yaygın yapıldığı bilinmektedir ve bu bölge insanları medyumlardan yardım almak yerine kendileri uygulama yapmaya çalışırlar. Bu son derece sakıncalı davranış özellikle kulaktan dolma bilgilerle yapılmaktadır. Anadolu’da yaygın olan ve kolay yapılan büyüler arasında yer alan yumurta büyüsü aslında son derece tehlikeli bir kara büyü uygulamasıdır. Tuz ile yapılan, biber ile yapılan, şeker ile yapılan büyüler insanların en çok talep ettiği bağlama büyüleri arasında yer alır. Oysa bu büyülerin yapılışı esnasında oluşacak hatalar bağlama büyülerini kara büyü haline getirebilir. Büyü yapımında etkili olan hem yöntem hem de kullanılan tılsımlı sözlerdir. Bu tılsımlı sözler ruhani varlıkların devreye girmesi için söylenir. Ruhani varlıkların devreye sokulması ancak bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Birçok insan kendisine tarif edilen bir büyü çalışmasını yaparken söylediği sözler nedeni ile ruhani varlıkları devreye soktuğunu fark etmez.

3

No Responses

Write a response