Kötü Niyetle Yapılan Büyüler ve Sonuçları

Büyüler pek çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Bu amaçlara göre büyüler kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Kara büyüler genellikle aşk için ve kötü niyetle yapılan büyülerdendir. Bu yüzden bu büyüler oldukça kuvvetli etkilere sahiptir. Yapıldıkları andan itibaren kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Bu büyüler için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu büyülerin yapımında oldukça zor bulunan materyaller kullanılmaktadır. Medyumlar kara büyüleri yaparken ayrıca üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden bu büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda üç harflilerin saldırısına uğrayabilirsiniz hatta size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka büyü yaptırmak için medyumu tercih etmelisiniz. Kötü niyetle yapılan büyüler ve sonuçları büyünün tesir süresine göre farklılık göstermektedir.

Kara Büyülerin Yapılış Şekilleri

Kara büyülerin yapımında genellikle cenin, ölü toprağı ya da domuz yağı gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin amacı büyünün tesir süresini uzatmak ve gücünü arttırmaktır. Bu şekilde daha kuvvetli bir büyü elde etmiş olacaksınızdır. Kötü niyetle yapılan büyüler ve sonuçları da bu şekilde daha kuvvetli olacaktır. Bu kara büyüler yapıldıktan hemen sonra etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyüler ile istediğiniz çifti birbirinden kolaylıkla ayırabilirsiniz, kişilerin hayatlarının kötü ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında kişinin işinden olmasını, kısmetini kapatmayı sağlayabilirsiniz.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Büyüler ne kadar kuvvetli olursa olsun mutlaka bir tesir süresine sahiptirler. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski hayatına ve özgür iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün etkisi ne olursa olsun tesir süresi takip edilmelidir. Büyünün tesir süresi biteceği zaman kişi bunu davranışları ile zaten belli edecektir. Kötü niyetle yapılan büyüler ve sonuçları için mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletmeniz gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılıkları sağlanır ve kişi de büyünün etkisi altından çıkmadan istediğiniz gibi davranışlar sergilemeye devam edecektir. Bu şekilde istediğiniz kişinin duygu ve davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz, kişiyi kötü yönlendirebilirsiniz.

1

No Responses

Write a response