Küp Şeker Büyüsü

Bağlama büyüleri aşık olunan kişilerin kendilerine gelmesini isteyen insanlar tarafından yapılır. Bazı insanlar da sevdiğini kaybetmekten çok korkar ve kendisini terk etmesin diye bağlama büyüsü yaptırmak ister. Bağlam büyüleri uygulama çeşidi çok fazla olan büyülerdir ve küp şeker büyüsü de bunların arasında yer alır.

Küp Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama amaçlı yapılan büyülerden biri olan küp şeker büyüsü yapımı için bir çay bardağı çeşme suyu, üç tane küp şeker, büyü yaptıran kişiye ait olan üç saç teli gerekir. Ayrıca bir kağıdın üzerine Arapça veya Türkçe “Ya Mülaki” tabiri el yazısı ile yazılır.

Bu malzemelerin hepsi bir araya getirilir ve üzerine dört tane dörtlükten oluşan tılsımlı sözler söylenir. Tılsımlı sözler söylenirken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle doğru söylenmelidir ve ezbere değil kağıttan okunarak söylenmelidir.

Malzemelerin üzerine tılsımlı sözler okunduktan sonra sırasıyla üç adet küp şeker suyun içine  atılır ve her şeker için Ya Mülaki tabiri kağıttan okunur. Şekerin erimesi beklenirken yine tılsımlı sözlerden oluşan dörtlükler okunur. Saç telleri okuması bitmiş olan suyun içine atılır ve her biri için Ya Mülaki tabiri okunur. İçinde saç telleri de bulunan suyun üzerine bir kez daha tılsımlı dörtlükler okunur ve saç telleri suyun içinden alınır. Bu saç telleri büyü yapılan kişinin elbisesi üzerine bırakılabilir ya da kişinin büyü yaptırdığı insanın evine girebilme şansı varsa evine de bırakılabilir. Kişi bu iki işlemi de gerçekleştiremeyecek durumdaysa saç tellerini kendi üzerine de koyabilir.

24 Saatte Etkili Büyü

Bağlama amacıyla yapılmış olan küp şeker büyüsü bir gün içinde etkisini gösteren bir büyü olarak kabul edilir. Büyüden sonuç alınabilmesi için okumaların doğru yapıldığından emin olmak gerekir.

3

4 Responses

 1. D
  Haziran 23, 2018
  • bir kelam
   Temmuz 22, 2019
 2. tufan
  Eylül 3, 2018
 3. öykü
  Nisan 19, 2019

Write a response