Mum Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Mum Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Mum Büyüsü

Mum büyüsü yaptırmak isteyen insanların en çok merak ettikleri konu mum büyü kaç günde etkisini gösterir olmaktadır. Mum büyüleri oldukça çabuk tesir eden aşık etme büyüleri olarak kabul edilir. Mum büyüleri dünyada bilinen ve yaygın olarak kullanılan büyülerdir. Süryani geleneğinden gelen mum büyüleri çok zor bozulabilmeleri ile bilinir.

Mum Büyü Etkisi Nedir?

Mum büyüleri yapıldıktan sonra etkisini göstermeye başlar. Çabuk etkileyen mum büyüsü ortalama beş gün içinde tesir etmeye başlar.

Mum eritilerek yapılan mum büyüleri çok etkili olmalarıyla öne çıkar. Kişi birisini kendine aşık etmek için mum büyüsü yaptığında, sadece büyü yapılan kişi değil çevresi de etkilenecektir. Büyü yapılan, büyüyü yapan kişiye büyük bir aşk duymaya başlayacak ve çevresi de bu ilişkiye olumlu bakacaktır.

Mum Büyüsü Etkileri

Mum büyüsünün etkisi geçici değildir. Mum büyüsü yapıldıktan sonra yapılan kişiyi ömrü boyunca etkiler. Bu büyünün etkisinin ortadan kaldırılması için ancak bozdurulması gerekir. Bu nedenle iyi düşünülerek ve duygulardan emin olunarak bu büyü yapılmalıdır.

Genellikle mum büyüsüne maruz kalan kişi büyü yapıldığından şüphelenmez ve ömür boyu bu büyünün etkisinde kalabilir. Büyü yapılan kişinin çevresi de bu büyüden etkilendiği için kişideki değişiklikleri fark edemez. Eğer ortaya aniden tutkulu bir aşk ilişkisi çıkmışsa ve bu ilişki herkese makul gelmişse mum büyüsünden şüphelenmek gerekir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme

Mum büyüleri genellikle karşılıksız aşklarda kullanılan bir yoldur. Bazen yolunda giden ilişkilerde çatlaklar oluşabilir. Taraflardan biri ilişkiyi sonlandırıp gidebilir. Bu durumda terk edilen taraf eğer seviyorsa çok çaresiz kalabilir. Giden sevgiliyi geri getirmek için de mum büyüsü yapılır. Geri getirmek amacıyla yapılan mum büyüsü doğru yapıldığında, hızlı ve etkili bir çözüm sağlar.

4

One Response

  1. Nur
    Şubat 20, 2018

Write a response