Mum Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Mum Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Mum Büyüsü

Mum büyüsü eski zamanlardan beri kullanılan ve çok etkili olduğu düşünülen bir aşk büyüsüdür. Yapılan mum büyüsü kaç günde etki eder diye sorulursa diğer aşk büyülerinden biraz daha uzun sürede etki eder. Aşk büyülerinde çok kullanılan bir yöntem olan biber büyüleri uygulama bittiği anda etkilemeye başlar.

Mum Büyüsünün Etkilemeye Başlaması

Mum yakılarak yapılan mum büyülerinde birçok yöntem mevcuttur. Hepsindeki ana kural mum yakmak olmakla beraber bir adet mum yakılarak yapılan ve bir günde biten mum büyüleri olduğu gibi, birkaç gün süren uygulamalar da vardır. Hangi uygulama yapılırsa yapılsın mum büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı aynıdır. Mum büyülerinin etki göstermeye başlaması için, uygulama bittikten sonra dört gün ve dört gecenin geçmesi gerekmektedir. Yani aşık etmek için yapılan mum büyülerinin etkisi beşinci günden itibaren başlar. Beşinci günden itibaren büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlayacaktır.

Mum Büyüleri

Mum büyüsü en eski aşk büyüsü olarak bilinir. Mum büyüleri Arami geleneklerinden başlamış ve günümüze kadar gelmiştir. Çok etkili aşk büyüleri olduğu için, İslamiyet’in büyü yapılmasını yasaklamasından sonra bile gizli olarak uygulanmıştır.

Bu kadim mum büyüsü kaç günde etki eder dendiğinde diğer aşk büyülerine göre birkaç gün sonra etki eder. Mum büyüleri kuvvetli etkilerinden dolayı asla bir araya gelemeyecek insanların bir araya gelmesine neden olabildiği için hoş karşılanmaz. Burada liyakat devreye girer ve büyü yapılan tarafın büyük bir haksızlığa uğradığı düşünülür.

Evli bir insana yapılan mum büyüsü o yuvanın dağılmasına neden olacaktır. Büyü yapılan evli kişi her şeyden vaz geçip, büyü yapan kişiye koşacaktır. Bu amaçlar için de kullanılabildiğinden dolayı mum büyüleri pek hoş karşılanmaz.

Mum büyülerinin de çok fazla çeşidi vardır. Hatta aynı çeşit üzerinden farklı niyetlerle de mum büyüsü yapılabilmektedir. Mesela; beyaz mum ile evlenme büyüsü yapılabildiği gibi yine beyaz mum  kullanılarak evli çiftlerin ayrılması için büyü yapılabilmektedir. Bu nedenle kaç günde etki edeceği pek fazla bilinmez. Ancak ortalama olarak mumla yapılan ak büyüler ya da kara büyüler 15 gün içinde etkisini gösterir. Tesiri büyü bittikten sonra 4 gün içinde görülebilmektedir. Ancak mumla yapılan büyülerin zorluk derecesini aşabilen medyum sayısı çok fazla yoktur. Günümüzde mumla yapılacak olan büyüler internet sitelerinde basit birkaç anlatımla sunuluyor olsa da tutturulması çok zor olan büyülerden birisidir. Mum büyüleri çoğu zaman damıtılarak yapılmaktadır.

5

13 Responses

 1. arzu
  Aralık 5, 2017
  • mustafa
   Aralık 7, 2017
  • merve
   Aralık 8, 2017
  • namık
   Aralık 10, 2017
   • arzu
    Aralık 18, 2017
 2. Sevda
  Aralık 7, 2017
 3. taner
  Aralık 12, 2017
  • cemal
   Aralık 14, 2017
 4. zulal
  Aralık 14, 2017
  • halil
   Aralık 16, 2017
 5. selin
  Aralık 17, 2017
  • arzu
   Aralık 18, 2017
 6. Adem
  Ekim 20, 2018

Write a response