Mum Büyüsü Yapan Var Mı?

Mum büyüleri, büyülere karşı ilgi duyan insanların en çok merak ettikleri büyüler arasında yer alır ve sık sık mum büyüsü yapan var mı sorusu sorulur. Mum büyüleri etkisi oldukça güçlü olan büyülerdir. Mum büyülerinde siyah, kırmızı, yeşil ya da sarı, beyaz ve mavi renklerde mumlar kullanılır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin niyetine göre mum rengi seçimi yapılır.

Mum Büyüsü Uygulamaları

Mum büyüsü yaptırmak isteyip mum büyüsü yapan var mı arayışına giren kişiler farklı uygulamalar ile karşılaşacaklardır. Mum büyülerinde hem kullanılan mum adetinde hem de uygulama şekillerinde farklılıklar görülür. Mum büyüleri kulaktan dolma bilgilerle kişilerin kendilerinin uygulayabileceği büyüler değildir ve mutlaka bir medyumdan yardım alınmalıdır. Medyum kişinin niyetine göre hem mum rengini belirler hem de uygulama şeklini seçer.

Mum Renginin Önemi

Mum büyülerinde doğru renk mum kullanmak büyük önem taşır. Beyaz mum evlilik yapmak amacıyla yapılan büyülerde kullanılır. Büyü yaptıran kişi bir insanı evliliğe ikna etmeye çalışıyorsa beyaz mum büyüsü yaptırır. Düşünce evlilik değilse fakat ateşli bir aşk yaşanmak isteniyorsa kırmızı mum kullanılır. Yeşil ve sarı mum büyüleri genellikle kişilerin sağlığına kavuşması için yapılır ve mum büyüleri arasında bir büyü sayılmayacak tek uygulama budur. Mavi mum büyüsü ise genellikle ruhsal ferahlama sağlama ve hayatı daha yaşanır hale getirmek için uygulanır.

Siyah mum ile tapılan uygulamalar ise kara büyü sınıfında yer alır. Bu nedenle mum büyüsü yapan var mı diyen kişilerin siyah mum kullanılarak yapılan büyülerden uzak durması tavsiye edilir. Tüm kara büyülerde olduğu gibi siyah mum büyüleri de oldukça tehlikeli olabilir. Bu büyüde amaç bağlanmak istenen kişiyi köle haline getirmektir ve etkileri çok güçlüdür.

5

No Responses

Write a response