Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Ölü Toprağı Büyüsü

Büyü pek çok farklı amaç için yapılmaktadır ve çok fazla çeşitte büyü bulunmaktadır. Bunlardan biri de ölü toprağı ile yapılan büyüdür. Bu büyü diğer büyülere nazaran oldukça kuvvetli ve neredeyse bozulması imkânsız olan bir büyü türüdür. Ölü toprağı büyüsü, mezarlıktan alınan bir avuç toprak üzerine kişilerin isimleri okunarak yapılır ve bir kap içine ya da muska içine konulur. Dua okunur ya da gene muskaya bu dua yazılır. Bu şekilde yapılır ve oldukça kuvvetli bir büyüdür. Ölü toprağına yapıldığından dolayı da bozulması oldukça zahmetli ve zordur. Ölü toprağı büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde ise kişi bu büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren davranışlarında belirgin bir değişiklik olacaktır. Artık kendi gibi davranmayı bırakan kişi cinlerin vesveseleri ile hareket etmeye başlayacaklardır.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü genellikle kişileri birbirinden ayırmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü ile istediğiniz kişileri birbirinden ayırarak evliliklerini bitirebilir büyük kavgalara sebep olabilirsiniz. Bu büyü ile kişiler artık daha sinirli davranış biçimleri göstermeye başlayacaklardır. Sürekli gergin bir ortam içerisinde olacaklardır ve kısa sürede birebirlerinden nefret eder duruma geleceklerdir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır ?

Ölü toprağı büyüsü belirtileri bu şekilde olacaktır. Kişiler kendi davranışları dışında hareket etmeye başlayacaklardır.  Ölü toprağı büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Muskaya koyulan toprak ile kişilerin daha fazla büyü altında kalabilmeleri için bu muskayı kişilerin evin de bir yere saklamanız gerekecektir. Muska kişinin evinde durduğu sürece büyü etkili olacaktır ve kişiler kısa sürede ayrılacaklardır. Fakat bu muska bulunur ve açılır ise büyü etkisini kaybedebilir ya da kişiler büyüyü anlayıp bozdurmaya çalışabilirler. Bu yüzden bu ölü toprağı büyüsü yazılı olan muskayı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir.

8

7 Responses

 1. Veysel
  Temmuz 31, 2018
  • samet
   Ağustos 7, 2018
 2. Mediha
  Ağustos 10, 2018
 3. Ayşenur
  Kasım 8, 2018
 4. ruken
  Kasım 8, 2018
  • Şerife
   Kasım 10, 2018
   • nazife
    Kasım 12, 2018

Write a response