Ölü Toprağı Kullanılarak Yapılan Kara Büyüler

Büyülerin hepsi yapılış şekli olarak birbirinden farklılık göstermektedir. Bazı büyüler oldukça zor materyaller kullanılarak yapıldığı için oldukça kuvvetli bir etki bırakırlar. Bu materyaller genellikle domuz yağı, ölü toprağı, cenindir. Ölü toprağı kullanılarak yapılan kara büyüler oldukça kuvvetlidir ve yapımı için kişilerin mutlaka bir medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişiler evde internetten okudukları bilgilere göre bu büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durumda kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kısa sürede kişi de olumsuz olaylar yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden bu büyüler için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz.

Ölü Toprağı Kullanılarak Yapılan Kara Büyülerin Etkileri

Kara büyüler en kuvvetli büyülerdir ve etkileri de bu doğrultuda kalıcıdır. Bu büyüler yapımı en zor büyüler olduğu için uzun süreli olarak etkileri kişi üzerinde görülmektedir. Genellikle kara büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden bu büyüler kişinin özgür iradesi ile hareket etmesini engeller. Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese vereceği için kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Ölü toprağı kullanılarak yapılan kara büyüler bu yüzden oldukça tehlikelidir. Büyüler yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerindeki etkisini kaybetse de bu büyüler oldukça kuvvetli olduğu için daha uzun bir süre işi üzerinde etki etmektedir.

Ölü Toprağı Kullanılarak Yapılan Kara Büyülerin Tesir Süreleri

Kuvvetli büyülerin tesir süreleri de bir o kadar uzun sürmektedir. Gene de bu büyülerin de bir etki süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde kişiler eski yaşamlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden bu büyülerin tesir süresi sona ermeden önce mutlaka tekrar yapılması gerekmektedir. Büyüler tekrar edildiği sürece devamlılığı sağlanır ve kişi üzerindeki etkileri de sürmeye devam edecektir. Ölü toprağı kullanılarak yapılan kara büyüler belli bir süre sonra etkisini kaybetmesin diye genellikle yanına ek olarak bağlayıcı büyülerde yapılabilmektedir. Ya da bu yöntemin dışında ek olarak büyüyü muskaya yazma yöntemi de çok sık kullanılmaktadır. Bu büyü yöntemi de oldukça uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir.

No Responses

Write a response