Ölü Toprağından Yapılan Büyüler

Mezarlıklardan alınan ölü toprağından yapılan büyüler insanları birbirine düşman etmek, sevenlerin ayrılmasını sağlamak, aileleri dağıtmak, aşk ilişkilerinin bozulmasını sağlamak amacıyla yapılır. Bu büyüler daha ileri boyuta götürülürse insanların ekonomik yönden çökmesi, hastalanması hatta ölmesi bile sağlanabilir. Ölü toprağı kullanılarak yapılan büyüler kara büyü kategorisinde yer alır ve bu nedenle yapılması kesinlikle önerilmez. Bu tarz kara büyülerin enerjisi çok yüksektir ve bu nedenle büyü yapılan insan kadar büyü yaptıran insanı da olumsuz etkiler. Büyü uygulaması tamamen doğru yapılsa dahi büyü yapan kişi bu enerjilerin etkisinden kurtulamaz. Asla yapılmaması gereken bir büyü olan ölü toprağı büyüsünün bozulabilmesi için de nasıl yapıldığının detaylı şekilde bilinmesi gerekmektedir.

Ölü Toprağı Büyüsünün Yapılışı

Uygulanması asla önerilmeyen ölü toprağından yapılan büyüler için muska hazırlanması gerekir. Bu muskaların hazırlanmasında tercih edilen kağıtlar A5 denilen küçük boy kağıtlardır. Büyüyü yapan medyum kağıtlara değişik geometrik şekiller çizer ve büyülenecek kişinin ve annesinin adını yazar. İsimler Latin alfabesi ile yazılırsa hazırlanan büyü etki etmez mutlaka Arap alfabesinin kullanılması gerekmektedir. Kağıt üzerindeki işlem tamamlandıktan sonra dörde katlanır ve katların arasına ölü toprağı dökülür. Bu büyünün gücünün artması için hazırlanan kağıda bir miktar domuz yağı süren medyumlar da vardır. Tüm işlemler bittikten sonra kağıt hava almayacak şekilde bir jelatine sarılarak muska haline getirilir. Jelatin başka bir kaplama maddesiyle kamufle edilebilir zira bu muskanın büyülenen kişinin yatak odasına konması mümkündür.

Ölü Toprağı Büyüsü Belirtileri

Art niyetler taşıyarak ölü toprağından yapılan büyüler hangi amaçla yapılmışsa büyülenen kişi bununla ilgili sorunlar yaşamaya başlar işleri kötüye gider ya da ilişkileri bozulur. Ölü toprağı büyülerinin insan bedeninde yaralar çıkmasına neden olduğu da bilinmektedir.

2

No Responses

Write a response