Ölüm Büyüsü Bozma

Ölüm büyüsü herhangi bir nedenden dolayı yaptırılabilmektedir. İnsanlar genelde zır gittikleri kişilere kara büyü olarak adlandırılan ölüm büyüsüne başvurarak bu kişilerden öç almak ya da intikam almak isteyebilmektedirler. Çoğu zaman ticaretle uğraşan kişilerin çok kazandıklarını gören rakipleri arasında ölüm büyüsü yaptırıldığı gözlemlenmektedir. Büyü yapmak ve yaptırmak dinimizce haramdır ve özellikle hastalık büyüsü ya da ölüm büyüsü gibi süreçlerde bulunmak istediğiniz zaman çok düşünerek doğru karar vermenizde fayda vardır. Çoğu zaman bu büyülere başvuran kişiler vicdan azabı duyarak böyle bir şeyi nasıl yaptırdıklarına pişman olabilmektedirler. Büyülere başvurmak yerine dualardan yardım almanız sizin için en hayırlısı olacaktır. Bizlerden büyü talebinde bulunmayınız bizler kesinlikle böyle büyülerle ilgilenmiyoruz ve insanlara sadece vefklerle yardımcı olmayı tercih ediyoruz.

Ölüm Büyüsü Belirtisi Nasıldır?

Ölüm büyüsü genellikle en çok sabunlarla elde edilmektedir. Sabun büyüsü belirtileri önce hastalık sonra ölümle sonuçlanmaktadır. Medyuma göre değişiklik gösteren süreçler de vardır. Ölüm büyüsü belirtileri daha çok kişinin yakın akrabalarından, çevresindeki insanlardan, arkadaşlarından uzak kalmak istemesiyle ortaya çıkar. Kişi sürekli olarak ibadet etmeye yönelir. Öleceğini hisseder ve büyü olduğunun farkına varmaz. Kişi de ani hastalıklar söz konusu olabilir. İç sıkıntısı, ruh daralması, nefes alamama hissi gibi süreçler belirtilerin başında gelir. Büyü fark edildiğinde hızlı bir şekilde bozma yoluna gidilmelidir.

Ölüm Büyüsünü Bozma Süreci

Yukarıda azımsanacak şekilde belirttiğimiz büyü belirtilerini yaşıyorsanız ya da bir yakınınızda böyle büyü belirtileri varsa havas ilmi medyumlarıyla görüşerek durumu izah etmeniz gerekir. Kim tarafından yapıldığı belli olmaz. Ancak bozulmaz ise ölümle sonuçlanır.

Medyumun büyünün boyutuna, şekline, türüne, çeşidine, amacına bakarak önce gerçekten büyü olup olmadığına bakar. Kendine has yöntemlerle bunları gerçekleştirir. Büyü bozma zannedildiği kadar kolay bir yöntem değildir. Ancak her medyuma güvenmek maddi, manevi kayıp olabileceği gibi aynı zamanda kişiye ya da kişilere ciddi ağır bedeller ödetebilir.

Bizler büyü bozma adı altında sadece dualardan yardım almaktayız. Bu zamana kadar bize büyü bozma ile gelen kişilere güçlü bir dua ile vefk hazırlıyoruz ve kişilere yardımcı oluyoruz.

3

No Responses

Write a response