Papatya Büyüsü İle Aşık Etme

Bir insanın duygularını değiştirmek için büyü yöntemi kullanılmaktadır. Özellikle kişiler sevdikleri adama ya da kadına ulaşabilmek için büyü yöntemini denemektedirler. Aşk büyüleri en çok tercih edilen büyülerdir ve her birinin yapılış şekilleri birbirinden çok farklıdır. Büyülerin yapılış şekillerine göre etkileri de oldukça farklıdır. Kimisi kısa süreli olarak kişi üzerinde etki bırakırken kimisi de oldukça uzun süre kişi üzerinde etki edebilmektedir. Bu yüzden büyülerin yapılış şekilleri ve kullanılan materyaller oldukça önemlidir. Papatya büyüsü ile aşık etme için medyuma gittiğinizde bir papatyanın yaprakları koparılarak suya batırılır. Bu su üzerine büyülü aşk sözcükleri okunur ve büyü tamamlanır. Daha sonra bu büyülü suyu size aşık olmasını istediğiniz kişiye içirmeniz gerekmektedir. Kişi bu büyülü suyu içtiği sürece büyünün tesiri altına girecek ve size aşık olacaktır.

Papatya Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Papatya büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etki etmeye başlayan büyülerdendir. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü mutlaka kendiniz yapmaya kalkmamalı ve bir medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekmemiş olacaksınız. Papatya büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Papatya büyüsü ile aşık etme için suyu kişiye içirmeniz yeterli olacaktır. Kişi daha sonra kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir ve kısa sürede size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesveseler verecektir. Kişi bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu büyü kuvvetli bir büyüdür ve uzun süreli olarak kişi üzerinde etki ederek size aşık olmasını sağlar.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki süresi olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir süresi vardır. Kişi büyünün etkisi altından ancak tesir süresi sona erdiğinde kurtulabilir. Bu yüzden büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Kısa sürede de sizi terk edecektir artık size karşı hiçbir şey hissetmeyecek konuma gelir. Papatya büyüsü ile aşık etme için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir.

2

No Responses

Write a response