Saç Teliyle Aşk Büyüsü

Saç teli kullanılarak yapılan büyüler aşık etme gibi ak büyü uygulamalarına karşın kara büyü amaçlı da uygulanabilmektedir. Eğer saç teliyle aşk büyüsü yapılacaksa bu ak büyü kapsamında yer alır. Her büyü insan iradesini kontrol altına alıp düşüncelerini istenen doğrultuda değiştirmeyi amaçlar ve bu nedenle niyet ne olursa olsun dinen kabul edilmez. Buna rağmen aşk büyüleri ülkemizde yaygın olarak talep edilmekte ve uygulanmaktadır. Aşk büyülerinin yapım aşamasında akla gelmeyecek malzemeler kullanılabilir ve birçok uygulaması vardır. Bu büyüler çok güçlü olduğu ve büyülenen kişiyi kuvvetle etkilediği için aşık etme amacıyla büyü yaptırmak isteyen kişinin duygularından emin olması beklenir. Medyumlar aşk büyülerini uygulamaya başlamadan önce kendisine bu amaçla gelen kişilerin samimiyetini sorgular. Eğer büyü yaptırmak için gelen kişinin tereddütleri varsa yapılan çalışma başarılı olmayacaktır.

Saç Büyüleri Neden Etkilidir?

Saç büyüsü hem kadına hem de erkeğe yapılabilir. Eğer kişi saç teliyle aşk büyüsü yaptırmak istiyorsa büyülemek isteği kişin saç teline ihtiyaç duyacaktır. Burada önemli olan nokta saçta kına ya da boya gibi bir madde bulunmamasıdır. Eğer boyalı saç üzerine işlem yapılırsa büyü yön değiştirir ve bir başkasını etkiler. Saç teli büyülenecek olan kişinin DNA’sını taşıdığı için çok etkili olur. İnsan DNA’sı taşıyan saç, tırnak, adet kanı, sperm veya kullanılmış iç çamaşırı gibi materyallerle yapılan büyüler çok güçlü ve etkili olur. Bu nedenle gücü tartışmasız olan kara büyü uygulamalarında bu materyaller sık kullanılır.

Saç Büyüsü Çeşitleri

Hem ak büyülerde hem de büyülenen insanın zarar görmesini amaçlayan kara büyülerde saç kullanımı yaygındır. Aşık etme amacıyla yapılan saç teliyle aşk büyüsü için de hepsi çok etkili olan farklı uygulamalar bulunmaktadır.

4

No Responses

Write a response