Saç Yumağı Büyüsü

Saç Yumağı Büyüsü

Saç yumağı büyüsü kara büyüler ailesine ait olan kötü nefesli bir büyü çeşididir. Saç büyüsünün yapılma amacına göre uygulama şekli değişmektedir. Saç büyüsünü iki kişiyi ayırmak, evli insanların boşanmasını sağlamak ve birini kendinize âşık ettirmek için yapabilirsiniz. Aynı zamanda bağlama büyüsü olaraktan yapılmaktadır. Her çeşidinde saç malzemesi kullanılır. Saç yumağı büyüsü oldukça tehlikeli ve tesiri yüksek büyülerden biridir. Bu büyüleri yapmak hem size hem de büyü yapılan kişiye zarar verecektir. Bunları bilerek büyü uygulamasına karar verebilirsiniz. Büyü yaptırmaya Karar verdiyseniz, iyi bir hoca ya da medyum bulmanızı tavsiye ediyoruz. Saç yumağı büyüsünü yapmak beceri ve üstün teknik gerektirir.

Cinlerle yapılan büyüde tamamen karşıdaki insanın bilinci ele geçirilir ve ona komutlar vermeye başlanır. Saç yumağı büyüsü, yedirilerek veya muska üzerine yapılabilir. Muska üzerine yapılacak olan büyüde saç yumağını yapılır ve üzerine tılsımlı sözcükler okunur. Tılsımlı sözcükler okunduktan sonra bir vekfin üzerine büyü yaptıranın ve büyü yapılan kişinin bilgileri yazılır. Daha sonra vekf okunur ve iç içe gelecek şekilde 5e katlanır ve muska haline getirilir. Muska haline gelen büyüyü büyü yaptırdığınız insanın evine ya da sürekli kullandığı bir nesneye koyabilirsiniz.

Bu bir araba bile olabilir. Saç yedirerek yapılan büyüde ise kişiye o saç yumağı bir şekilde yedirilmelidir. Büyüler uygulamaya geçtikten hemen sonra tesirini gösterir ve kişiyi etkisi altına alır. Etkisi altına alınan kişide kusmalar, mide bulantıları baş dönmeleri, titremeler, ruhsal bozuklukla görülebilir. Bunları kişi far kederse büyü etkisini kaybetmeye başlar. Saç yumağı büyüsü kalıcı olması için mutlaka bilen birinin yapması gereklidir. Ve büyü yapıldıktan sonra kimseye söylenmemelidir. Büyünün öğrenilmesi demek büyünün etkisini yitirmek demektir.

2

2 Responses

  1. ezgican
    Eylül 23, 2019
    • tual
      Ekim 8, 2019

Write a response