Şans Açılması İçin Büyü

Şans Açılması İçin Büyü

Şans Büyüsü

Kişiler günümüzde pek çok farklı sebeplerden dolayı büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyülerden biri de şans büyüsüdür. Kişilerin günlük hayatlarında hiçbir işleri yolunda gitmiyor ise, sürekli olarak kişilerin başına olumsuzluklar geliyor ise bu şans büyüsünü yaptırabilirler. Şans açılması için büyü yaptıran kişiler kolaylıkla hayatlarını düzene sokacaklardır. Artık daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacaklardır ve şansları açılacaktır. Şans büyüsü ile kişilerin aşk hayatında da gelişmeler olacaktır. Eğer kişi bekâr ise artık hayatının aşkını bulacaktır. Evli ise kısa sürede evlerine bereket gelecektir. Kişilerin maddi anlamda da şansı açılacak ve borçları var ise kısa sürede kapatacaktır. Daha pek çok konuda bu büyü kişilere şans getirecektir.

Şans Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans açılması için büyü yaptırmak için ilk olarak iyi bir büyücüye gitmeniz gerekmektedir. Büyücüye şansının açılmasını istediğiniz kişinin bir fotoğrafını götürmeniz yeterli olacaktır. Büyücü bu fotoğraf üzerine büyü yapacaktır ve kişinin kısa sürede şansı açılacaktır. Hayatında farklılıklar olmaya başlayacaktır. Ayrıca bu büyünün daha çabuk etki etmesini sağlamak için de büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Muskaya yazdırılmış büyüler her zaman daha tesirli olur ve kısa sürede sonuç verecektir. Muskaya kişi için şans büyüsü yaptırdığınızda kişi sürekli olarak bu muskayı üzerinde taşımalıdır. Bu şekilde sürekli olarak kişi büyünün etkisinde olacaktır ve şansı açık olacaktır. Herhangi bir şekilde bu muska kaybolup ya da açılır ise şans büyüsü bozulacaktır ve kişi artık eski hayatına geri dönecektir. Şanssız bir şekilde hayatını idam ettirmeye devam edecektir. Bunun için kişi olabildiğince muskayı iyi bir şekilde muhafaza etmelidir.

Şans Açma Büyüsü Etkisi

Şans açılması için büyü yaptırdığınızda bu büyünün etkisini kaybetmemesi için olabildiğince büyüyü sürekli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Sürekli olarak büyü yeniletilerek tesir süresi uzatılacaktır.

2

No Responses

Write a response