Sarımsak Büyüsü

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüleri bağlamak ve aşık etmek amacıyla yapılan ak büyüler olarak kabul edilir. Tek taraflı sevgilerde karşı tarafın da karşılık vermesi veya birlikteliklerde taraflardan birisinin vazgeçemez hale gelmesi için sarımsak büyüsü yapılır. Kişiler bu büyüyü yaptıklarında karşı tarafın duyarsız kalması mümkün olmaz ve büyü yapan kişiye büyük bir sadakatle bağlanır.

Sarımsak Büyüsü Yapmak

Bu büyünün aşk ve muhabbet bakımından güçlü etkilerinin olduğu pek bilinmediği için uygulamasının az olduğu görülür fakat sarımsak büyüsü en etkili büyülerden biridir. Büyünün uygulanması için yedi diş sarımsağa ihtiyaç vardır. Sarımsakların kabukları soyulduktan sonra bir miktar suyun içinde haşlanır ve haşlanmış olan yedi diş sarımsak beyaz bir kağıdın içine konarak kapatılır. Kağıdın içindeki sarımsakları kağıtla beraber toprağa gömmek gerekir.

Sarımsakların kabukları soyulurken, haşlamak için su konurken, haşlanma esnasında, beyaz kağıdın içine konulurken ve yedi diş sarımsak toprağa gömülürken söylenmesi gereken sözler vardır ve bu sözleri yedişer kez söylemek gerekir.

Sarımsak büyülerinin uygulanmasında kullanılan farklı yöntemler vardır bunlardan birisi de bir diş sarımsağın bir kağıt içine konup yakılmasıdır. Bu uygulamada sarımsağın konduğu kağıdın üzerine büyü yapan ve yapılan kişinin isimleri ve büyü yapılan kişinin annesinin adı yazılır. İçinde sarımsak olan kağıdın yakılıp kül haline gelmesi gerekir ve ardından bu kül büyü yapılan kişinin evinin temas edilebilecek yerlerine sürülür.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Etkiler?

Kişileri bağlamak amacıyla yapılan sarımsak büyüsü çok etkilidir ve bu büyüye maruz bırakılan kişi büyü yapan kişinin yanından ayrılamaz duruma gelir. Karşılıksız sevgilerde karşı tarafın da bu aşka karşı duyarsız kalmasını engellemek ve aşık olmasını sağlamak için uygulanabileceği gibi ilişkilerde sadakatin artması niyetiyle de sarımsak büyüsü yapılabilir.

3

5 Responses

 1. naime
  Eylül 10, 2019
  • nurdane
   Eylül 14, 2019
 2. arzu
  Eylül 11, 2019
 3. Begüm
  Eylül 13, 2019
  • şeysu
   Eylül 14, 2019

Write a response