Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü

Bir gün içinde etki ettiği görülen şeker büyüsü en çabuk etkisini gösteren bağlama büyülerinden biridir. Şeker büyüsü yaptıranlar bir gün içinde büyü yapılan kişinin büyü yaptıran kişiyle irtibata geçtiğini iddia ederler.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok etkili olan şeker büyüsünü yapmak için suya, şekere, büyü yaptıran kişinin saç tellerine ve beyaz bir kağıda ihtiyaç vardır.

Büyü yaptıran kişi kağıdın üzerine kendi el yazısıyla “Ya Mülaki’ tabirini yazar. Bu tabir Türkçe veya Arapça yazılabilir. Büyü yapan kişiye ait üç saç teli, üzerine “Ya Mülaki” yazılı olan kağıt, bir çay bardağı çeşme suyu ve üç tane kesme şeker bir araya getirilir ve üzerlerine gerekli olan tılsımlı sözler okunur. Tüm büyülerde olduğu gibi şeker büyüsü için de kullanılan malzemeden ziyade söylenen tılsımlı sözler önem taşır.

Üzerlerine tılsımlı sözler okunan malzemelerin kullanım aşamasında bir çay bardağı suyun içine kesme şekerler atılır ve atarken “Ya Mülaki” tabiri söylenir. Bu tabir kişinin kendi el yazısı ile yazdığı kağıttan okunmalıdır. Şekerler suyun içinde erirken okunması gereken tılsımlı sözler okunur. Saç telleri üzerine okunmuş suyun içine atılır ve atarken kişinin kendi yazığı kağıttan tekrar “Ya Mülaki” terimini okuması gerekir. Yine söylenmesi gereken sihirli sözler artık içinde saç tellerinin de bulunduğu bardağa okunur.

Son Aşama

Son aşamaya gelene kadar okunması gereken tılsımlar alçak sesle okunurken bitirme aşamasında okunması gereken tılsım yüksek sesle okunur ve saç telleri suyun içinden çıkarılır. Sudan çıkarılan saç telleri kim bağlanmak isteniyorsa onun giysilerinin üzerine bırakılır. Bu şeker büyüsü uygulaması çok çabuk etkisini gösterdiği için insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Fakat her büyü uygulamasında olduğu gibi şeker ile yapılan büyü uygulamalarının da kişilerin kendileri tarafından yapılması önerilmez.

3

9 Responses

 1. nil
  Temmuz 6, 2019
  • ebru
   Temmuz 10, 2019
 2. demet
  Temmuz 12, 2019
 3. ankaralı
  Temmuz 17, 2019
  • nil
   Ağustos 21, 2019
 4. NAim
  Temmuz 20, 2019
 5. seyit
  Ağustos 1, 2019
 6. melek
  Ağustos 2, 2019
 7. memnune
  Ağustos 8, 2019

Write a response