Sevdiğine Kavuşturan Aşk Büyüsü

Büyüler genellikle insanların sevdiklerine kavuşabilmek için kullandıkları doğa üstü bir yöntemdir. Büyülerin yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harfliler kullanıldığı için büyülerin tesiri çok daha artar ve etkili bir hale gelirler. Bu yüzden bu büyülerin yapımı oldukça zordur. Kişiler kendileri bu tarz büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında tüm olumsuz özellikleri üzerine çekeceği gibi aynı zamanda üç harflilerinde musallat olmasına sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüleri yaptırmanız gerekmektedir.  Sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişiyi kolaylıkla kısa sürede kendinize aşık ederek amacınıza ulaşabilirsiniz.

Sevdiğine Kavuşturan Büyü Nasıl Yapılır?

Büyünün yapımı için medyum kişinin ismini bir kağıt parçası üzerine yazarak bu kağıdı üç harflilerin yardımı ile muska haline getirir. Bu muskanın kişinin evine saklanması gerekmektedir. Fakat muska çok iyi bir şekilde saklanmalıdır. Eğer bir şekilde bu muska bulunur ya da açılır ise kısa sürede büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Artık bu vesveselere karşı koyamayan kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede yanınıza gelerek size olan duygularını açığa vuracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Sevdiğine Kavuşturan Büyü Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık kendi normal hareketlerine ve hayatına geri döneceği için kısa sürede ne olup bittiğini anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka  büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün sürekli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü tesir süresinin yeniletilmesi için kişinin tekrar bu süre bitmeden önce aynı medyuma giderek büyüyü yaptırması gerekmektedir. Böylece kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmamış olur ve gene sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde aşk  büyüsünün sürekliliğini sağlamış olursunuz.

2

No Responses

Write a response