Sevdiğinin Hemen Araması İçin Büyü

Herhangi bir sebepten dolayı sevdiğiniz kişiden ayrıldıysanız sevdiğinin hemen araması için büyü olarak araştırma içerisindeyseniz şuan doğru adrestesiniz. Ayrıldığınız sevgilinizle aradan geçen gün ne kadar olursa olsun oldukça etkili bir büyüdür ve sevdiğiniz sizi düşünür, arar, halinizi hatırınızı sorar ve yeniden birleşmek için sinyaller verir. Bu durum daha çok dua ile mümkün olabilmektedir. İnsanlar birçok işini dua ile çözebiliyorken büyüye ne gerek var diyenler de mutlaka vardır. Biz ise tamamen seçimi siz bırakıyoruz ve hem sevdiğinin hemen araması için dua hem de sevdiğinin hemen araması için büyü paylaşımında bililer veriyoruz.

Sevdiğinin Hemen Araması İçin Edilecek Dua

Edilecek olan dua kısa sürede hemen etkisini göstermez. Dini günlerde önemi yüksektir ve iki kere dua edilmesi gerekir. Duanın amacı ise ayrıldığınız eski sevgilinizin rüyalarına girersiniz ve celb gerçekleşir. Kişi rüyasında sizi görmesine istinaden özlem duyacak ve sizinle yeniden iletişim kurma gayreti içerisine girecektir.

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî*

Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh*

Züyyine lînnâsi hubbüş şehevâti minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel “Sevgilinin Adı ” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb* Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn*

Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah*

Eski Sevgilinin Araması İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz insan bir kız olabilir ya da bir erkek olabilir. Sonuç itibari ile onu çok seviyorsanız ve geçmişte bir duygu paylaşımı içerisine girdiyseniz medyum olarak bu bağı yeniden kuvvetlendirmenin etkili yöntemlerini Vefk duaları ile mümkün kılabilmekteyiz. Peki, hangi adımları atmanız gerekir?

Medyum iletişim numarasından medyum hocayla bir telefon görüşmesi gerçekleştirmeniz durumunda medyum sizlere gerekli olan tüm işleyiş hakkında bilgi verecektir. Nasıl yapılacağı, hang adımların atılacağı açıkça netlik kazandırılır.

 

5

9 Responses

 1. Mirat
  Nisan 5, 2019
  • ömer ömer
   Nisan 16, 2019
   • mirat
    Nisan 19, 2019
    • ömer ömer
     Haziran 27, 2019
    • asiye candaş
     Ekim 8, 2019
 2. şila
  Temmuz 22, 2019
 3. nalan
  Temmuz 24, 2019
 4. nalan
  Eylül 23, 2019
  • istanbullu adam
   Eylül 27, 2019

Write a response