Sevgilinin Aldatmasını Önlemek İçin Bağlama Büyüsü

Sevgiliniz karşı cinse karşı çok ilgiliyse ve sürekli olarak sizi başkaları ile aldatıp duruyor ise bağlama büyüsü yaptırarak sevdiğiniz kişini sadece size ait olmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede kişi üzerine etki ederek istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar. Bağlama büyüleri kara büyüler arasında yer aldığı için bu büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alınmaktadır.  Sevgilinin aldatmasını önlemek için bağlama büyüsü yaptırmak için mutlaka medyuma ya da bir büyücüye gitmelisiniz. Bu şekilde büyünün yaptırılması sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyüleri kendiniz yapmaya kalkarsanız üç harfliler ile uğraşmak zorunda kalacaksınızdır.

Bağlama Büyüsü İle Sevgilinin Gözlerini Bağlamak

Bağlama büyüsü için ilk olarak bir kağıt parçası üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Daha sonra büyülü sözcükler okunarak üç harflilerin yardımı ile bu kağıt parçası bir muska halinde katlanmaya başlanır. Muska katlandıktan sonra sevgilinizin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve bulunmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Sevgilinin aldatmasını önlemek için bağlama büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişinin gözü artık sizden başkasını görmez hale gelir. Sevdiğiniz adam ya da kadın artık sizi başkaları ile aldatmayacaktır. Sadece sizin yanınızda olmak isteyecek ve sürekli olarak sizi sevecektir. Bu yüzden bu büyü oldukça kuvvetlidir ve kısa sürede kişiyi himayesi altına alarak sonuç almanızı sağlar.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi Ne Kadardır?

Bağlama büyüleri ne kadar güçlü büyüler olsa da belli bir süre boyunca etki ederler. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişinin tüm davranışları eskisi gibi olacak ve sizi yeniden aldatmaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce aynı büyüden bir tane daha yaptırmanız gerekmektedir. Sevgilinin aldatmasını önlemek için bağlama büyüsü gene aynı medyuma gidilerek yeniletildiği sürece etki süresi işe yaracaktır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır ve sevdiğiniz kişi sadece sizi görmeye, sevmeye devam edecektir.

3

No Responses

Write a response