Sevgilinin Duygularını Kontrol Eden Büyü

Büyüler genellikle kişilerin duygularını kontrol edebilmek için tercih edilen bir yöntemdir. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz ve kişinin duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Sevgilinin duygularını kontrol eden büyü oldukça kuvvetli bir aşk büyüsüdür. Bağlama büyüsü olarak da geçen bu büyüyü yaptıktan sonra sevgilinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Bu büyü için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gitmeden kediniz büyüyü yapmaya kalktığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.

Bağlama Büyüsü İle Sevgilinin Gözlerini Bağlama

Bağlama büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir. Bu büyüler genellikle kişinin sürekli kullandığı bir eşya üzerine yapılmaktadır. Büyülü eşya kişinin evinde durduğu sürece kişi bu büyünün etkilerini göstermeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile sadece sizi sevecek ve gözü sizden bir başkasını görmeyecektir. Bu büyü sayesinde sevgiliniz artık karşı cinse bir şey hissetmemeye başlayacaktır. Sevgilinin duygularını kontrol eden büyü ile sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğinize sonsuza dek güvenebilirsiniz. Sizi asla aldatmayacaktır ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bağlama büyüleri çok kuvvetli büyüler olduğu için muskaya yazma yöntemi kullanılarak da yapılabilirler. Bu yöntemde de gene  büyü muska üzerine yazılır ve bu büyülü muskanın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Eğer büyülü muska açılır ya da herhangi bir şekilde kaybolur ise kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkileri ve Süresi

Büyüler ne kadar kuvvetli olursa olsun mutlaka bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süreleri sona erdiğinde kişiler artık eski davranışlarına geri döneceklerdir. Büyü etkisini kaybettiği için de sevgiliniz artık size bağlı olmayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sevgilinizin size bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Sevgilinin duygularını k eden büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Gene aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde tekrar yaptırabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceksinizdir.

1

No Responses

Write a response