Şirinlik Vefki

Şirinlik vefki bir tılsım çalışmasıdır. Çevrenizdeki insanlara sempatik, güzel, konuşkan, canlı, tatlı, alımlı, bakımlı ve şirin görünmenizi sağlayan bir uygulamadır. Gerek iş hayatınızda, gerekse normal dışarıdaki hayatınızda insanlar tarafından sevilmek zorunda değilsiniz. Kimine göre itici bir özelliğiniz vardır, kimine göre alımlı kişiliğiniz, kimine göre de sempatik olmayan kişiliğiniz vardır. Sizin çok beğendiğiniz, çok sevdiğiniz birisi için de şirinlik vefk yaptırırsanız o kişiye de etkisi yüksek olacaktır.

Şirinlik vefki ortalama 7 gün içinde medyum tarafından hazır hale getirilir. Yapılma aşamasında her güne yayılan birkaç adım bulunmaktadır. Birkaç saat içerisinde ya da bir günde yapılacak bir çalışma değildir. Kim size bugün talep ettiğiniz vefk için yarın veririm derse bu kişiye itimat etmemenizi önermekteyiz.

Etrafınızdaki insanlara şirin görünmeniz için şirinlik vefki her yerde işinize yarayacaktır. Okulda arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, dışarıda arkadaşlarınıza, iş yerinde patronlarınıza veya iş arkadaşlarınıza sempatik görünmenize vesile olan şirinlik vefki büyü ile alakası yoktur ve sadece dualar ile oluşturulabilmektedir.

Şirinlik Vefki ile Aşık Etme

Bir kadına ya da bir adama aşık olabilirsiniz. Ancak onu gözünden bakıldığı zaman itici bir kişiliğiniz olabilir. Ya da ona çok tipsiz ya da çirkin geliyor olabilirsiniz. Şirinlik vefki ile aşık etme süreci yapılır ise kişiye güzel ve yakışıklı görünmeniz sağlanır. Şirinlik vefki sadece tip olarak kişiyi güzelleştirmez aynı zamanda muhabbetinin de dinlenmesini karşı tarafa keyif verici hale getirilmesi hedeflenir. Vefk yapıldıktan sonra etkisini göstermeye başlaması sürecinde kişiye güzel görünmeye, tatlı ve sempatik görünmeye başlarsınız. Kişi sizinle muhabbet ettikçe keyiflenir. Her zaman sizinle muhabbet etmek ister ve sizi görmek ister. O kadar tesirlidir ki kişi daha fazla dayanamaz ve aşkı ilan eder.

Etrafınızdaki insanlara pozitif enerji dağıtmanıza yardımcı olan Şirinlik vefki tamamen bir tılsım çalışmasıdır. Medyum aracılığı ile yapılır ve kişiye gönderilir. Vefk bir kağıttır ve medyum kendi el yazısı ile bu kağıt üzerine dualar yazar. Niyetini de bu kağıda yazar ve çeşitli dualar, tılsım sözcükleri ile tılsım nesnesinin içerisine koyar. Bu nesneler genelde muska olarak belirlenir. Kişi şirinlik tılsımını boynunda taşır ve eline geçtikten sonra 15 -40 gün içinde tutması beklenir.

Vefk boynuna takıldığı andan itibaren girdiği her ortamda kişi ilgi odağı olur. Size de ayrı bir enerji verir ve insanlarla ilgilenmekten asla yorulmazsınız. Girilen her ortamda tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilir bayansanız sizi güzel gösterir, erkekseniz sizi yakışıklı gösterir. Ancak genelde kadınlar tarafından güzel görünmek için tercih edilmektedir.

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler evlenmek için hayırlı bir eş bulamadıkları zamanda şirinlik vefki ile bu soruna artık dur diyebilmektedirler. Evlenme hayali kuran kişiler kendilerine göre birilerini bulmakta zorluk çekmezler. Vefk her daim bu kişinin yanında olacaktır ve kişiye şans getirecektir.

Kısmet açma gibi bir özelliği olan bu şirinlik vefki sayesinde etrafınızdaki insanlar tarafından sevilen, sayılan bir kişiliğe bürünürsünüz. Kendisine erkek arkadaş bulamayan bayanlar, kendine bayan arkadaş bulamaya erkekler için oldukça etkilidir.

Şirinlik Vefkini Kim Yapar?

Şirinlik büyüsü ile karıştırılmaması gerekir. Büyüler günahtır ve kuranda yasaklananlar arasındadır. Buna rağmen böyle bir büyü yaptırırsanız psikolojik olarak etkilenmeniz ve karşınızdaki kişiyi etkisi altına alınmasına imkan vermiş olursunuz. Medyum olarak şirinlik vefki yapmaktayız. Şirin görünme duası olarak adlandırılan tüm duaları vefk üzerine el yazısı ile yazarız ve niyetimizi belli ettikten sonra tesirini göstermesini bekleriz.

3

2 Responses

  1. sadullah
    Nisan 16, 2019
  2. derya lebi
    Nisan 19, 2019

Write a response