Uzaklaştırma Büyüsü

Uzun yıllardan beri kullanılan bu büyü sadece kadın veya erkekleri birbirinden uzaklaştırmak için kullanılmaktan ziyade, etrafımızda bize zarar veren kötü niyetli insanları uzaklaştırmak içinde kullanılan bir uygulamadır. Uzaklaştırma büyüsü aşamaları doğru yapılırsa çok etkili bir yöntemdir. Yapılışı anlamında gayet basit bir uygulama olan uzaklaştırma büyüsü etkileri anlamında çok keskindir.

            Uzaklaştırma büyüsünün uygulama amaçları ; evli çiftlerden kadın veya erkeği evden uzaklaştırmak, bir insanı evinden uzaklaştırmak, kişiyi rahatsız eden yada musallat olan birini uzaklaştırmak, bir kişiyi iş yerinde uzaklaştırmak, bulunduğumuz sosyal ortamda istemediğimiz birini uzaklaştırmak amacı ile yapılabilmektedir. Görüldüğü gibi uzaklaştırma büyüsü tek bir amaca yönelik yapılmaz. Akla gelebilecek her türlü uzaklaştırmak için yapılabilir. Belirtmemiz gereken nokta büyülerin nasıl yapıldığı değil bu büyüyü tam inançla yapmış olmamızdır. Büyünün yapılışına gelince ,  beyaz bir kumaş üzerine uzaklaştırılacak kişinin ismi ve gitmesini istenilen bir yer var ise o yazılır. Ya da uzaklaştırılması istenilen iki kişinin isimleri yazılmalıdır. Bu isimlerin yazıldığı yerler yakılacaktır. Büyü bu şekilde tamamlanacaktır. Büyü yapıldıktan sonraki 7 gün büyü yapılan kişilerin isimlerinin anılmaması gerekmektedir. Büyü işlemi 7 günün sonunda tamamlanır. Etkilerini bu yedi günden sonra göstermeye başlar.

         Uzaklaştırma büyüsü de dahil olmak üzere yapılan büyüler dinen caiz değildir. Ayrıca bu büyülerin maddi manevi pek çok ciddi zararı olabilir.  Yapılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. eşlerinin kendinden birden soğuduğunu düşünen kimselerin kendilerine baktırmaları ve büyü varsa bozdurma işlemi yapmalarını öneriyoruz. Daha kötü sonuçlara yol açmadan çaresine bakılması gerekmektedir.

2

4 Responses

 1. vildan
  Eylül 13, 2019
  • ayfer ankara
   Eylül 14, 2019
 2. vildan
  Eylül 16, 2019
 3. Tuğçe Soydan
  Eylül 18, 2019

Write a response