Yastık Büyüsü

Yastık Büyüsü

Büyüler hazırlanıp insanların yastıklarına iliştiriliyorsa yastık büyüsü diye anılırlar. Yapılan büyülerin en çok saklandığı noktalar büyü yapılan kişinin yatağı ya da yastığıdır. Büyü muska olarak hazırlanmış olabilir ya da farklı materyaller kullanılmıştır. Yastık kılıflarının içine büyü malzemesi saklanması yaygındır hatta büyü yapan kişinin eve girip çıkmasına fırsatı varsa yastık sökülüp içine de saklanabilir. Böylece kişinin büyü malzemesini bulması zor olacaktır.

Büyü Belirtileri Nasıl Anlaşılır?

Büyüye maruz bırakılan insanlarda değişimlerin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Büyüler öncelikle düşünceleri ve iradeyi etkilediği için çeşitli psikolojik değişimler başlar. Kişi huzursuz ve asabi olabilir. Evinde yastık büyüsü olanlar uyku sorunları yaşamaya başlar ve yataklarında olmak onları huzursuz eder.

Yapılan büyünün çeşidine göre görülen etkiler de farklı olacaklardır fakat bazı ortak özellikler de vardır. Huzursuzluk, ani kişilik değişimleri, birden başlayan aşklar, göğüste sıkıntı ve baskı hissi genellikle her büyü uygulamasının ortak özelliğidir. Yapılan bir kara büyü ise çok daha güçlü etkiler ortaya çıkar. Ortak belirtilere fiziksel belirtiler, hastalıklar, bunalımlar, iş ve para kayıpları, sık yaşanan kazalar, eşten ve aileden soğuma, evden uzaklaşma gibi belirtiler de eşlik eder. Ayırma ve soğutma büyüleri bu tarz kara büyülerdir ve yapılan kişilerin halüsinasyonlar görmelerine, olmayan sesleri duymalarına, kimsenin görmediği insanları görmelerine ve sürekli takip edildikleri duygusu yaşamalarına neden olabilir.

Ruhani Varlıklar

Tüm büyü uygulamalarında işlem yapan medyumlar ruhani varlıklardan yardın ister. Ruhani varlıklar büyünün gerçekleşmesinde ve güçlü etkiler yaratmasında çok etkilidir. Bu tarz işlemlerde çok büyük enerjiler açığa çıkar ve bu enerjiler yanlış yönlendiğinde yapılan büyünün amacı dışında etkiler yaratabilirler. Büyüler tehlikeli uygulamalardır bu nedenle yastık büyüsü bulanların derhal önlem alması gerekir.

4

No Responses

Write a response